Foxily přednáší o využití metod umělé inteligence v praxi!

Foxily přednáší o využití metod umělé inteligence v praxi!

V úterý 21.6.2022 začne v 9:00 workshop, na kterém budou Foxily prezentovat o počítačovém vidění, virtuálních asistentech a dalších možnostech využití metod umělé inteligence v podnicích. Workshop se odehraje v Inovačním centru Ústeckého kraje (ICUK) v Ústí nad Labem. V úvodu Vás Martin seznámí s principy umělé intelligence a oddělí tak míru porozumění posluchačů od běžných konzumentů informací ze zpravodajských serverů. Dále budou účastníci provedeny tématy jako jsou virtuální asistenti, detekce objektů v obraze, rozpoznání objektů, detekce anomálií, prediktivní údržba nebo využití AI v bezpečnostní technice. Jindra workshop doplní technologií robotické automatizace procesů (RPA).

Workshop je určený především pro zavedené a nové společnosti, kdy účelem je představit existující možnosti, jejich případy použití, a vylepšit tak znalosti pro správné manažerské rozhodnutí. Workshop je doplněn praktickými ukázkami a živými demonstracemi.

Registrovat se na něj můžete zde: https://icuk.cz/jak-vyuzit-metody-umele-inteligence-v-praxi/ .

Děkujeme ICUK za možnost prezentování,  zvláště pak Digitálnímu Inovačnímu Hubu (DIH) pomáhajícímu s digitalizací společností v Ústeckém Kraji, a event manažerce Gabriele Hauznerové.

Používáme cookies. Prohlížením našich stránek předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.