Jsi student a hledáš odrazový můstek pro 🚀 nastartování své ✨ hvězdné kariéry?

Věříme, že ano! Sám si stanov kolik hodin týdně budeš ochotný věnovat projektům. Chápeme, že během studia máš někdy času víc a někdy míň. Vždy záleží na tom, jak se na dané období domluvíme 🙂

Nemusíš, můžeme se domluvit na klasické dohodě o provedení práce nebo činnosti. Myslíme si ale, že „živnostňák“ by se ti do budoucna určitě hodil. Bát se ho nemusíš – rádi ti s vyřízením a vysvětlením základních principů pomůžeme.

Jasně! I z kavárny, fotbalového stadionu nebo třeba z Madeiry, což je mimochodem moc hezký ostrov. 99% operativy zvládneme řešit remote / online pokud sám nedáváš přednost osobním schůzkám.

Tebe, pokud jsi kreativní duše, která se umí stavět výzvám s tím správným nadšením. 🙂 Základní přehled volných pozic máme v sekci kariéry, ALE vytvořit pozici dle tvých představ je to nejmenší!

Nevadí. I když záleží na tom, co by jsi s námi chtěl dělat. Na projektové řízení přeci jen pár zkušeností třeba je. Pokud se ale s námi chceš vzdělávat v oblasti vývoje, je to možné bez předchozích zkušeností. Základy si ukážeme společně a když se při řešení problému zasekneš, budeš mít k dispozici zkušenější kolegy, kteří ti poradí.

To upřímně záleží na Tobě 🙂 .. Každý na startu své kariéry může hledat něco jiného. Někdo přivýdělek, jiný zkušenosti. U nás můžeš získat oboje a mimo jiné poznat fajn lidi, kteří za Foxily stojí.

Na tolik, kolik sám zvládneš vzhledem ke svému studiu. Finanční odměna je standardně závislá na čase, který projektům věnuješ a samozřejmně na tvých zkušenostech a zapálení. Pokud stojíš na samotném začátku IT kariéry, může to být až 250 / hodina.

Seznamme se u kávy či čaje

Zavolej nám nebo pošli email a my se ozveme sami. V IT toho lze řešit neuvěřitelně moc a pokud věříš, že IT je cesta pro Tebe, pak se u nás neztratíš a sám si najdeš cestu takovou, která se ti bude líbit.

Zkušenosti přímo na projektu

Pro naše aktuální projekty hledáme tyto pozice, které jsou vhodné i pro studenty:

Používáme cookies. Prohlížením našich stránek předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.